VIII Zjazd Rodziny Szkół noszących imię Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej w Kraczkowej

23 października 2023 r.

W piątek, 20 października w Szkole Podstawowej w Kraczkowej odbył się VIII Zjazd Rodziny Szkół noszących imię świętego Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej. Do Kraczkowej przybyli dyrektorzy i przedstawiciele 23 szkół należących do Rodziny.
Spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą, której przewodniczył J.E. Arcybiskup Adam
Szal. Po Mszy Św. zaproszeni goście pod kierunkiem Księdza Proboszcza Mieczysława Biziora obejrzeli pamiątki w Domu Pamięci Jana Pawła II, następnie przybyli do budynku szkoły, by uczestniczyć w okolicznościowej akademii przygotowanej przez uczniów.

Naszą szkołę reprezentowali: wicedyrektor szkoły Pani Ewa Staroń, opiekun pocztu sztandarowego Pani Roksana Drozd oraz 3 – osobowy skład pocztu sztandarowego: Chorąży: Hubert Zygmunt, Asysta: Kamila Sroka, Jagoda Michalak.
Bardzo piękna i podniosła uroczystość przebiegała zgodnie z przyświecającym hasłem: „Bądźmy razem na ścieżce miłości ku świętości…”

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie na tak piękne wydarzenie.