W oczekiwaniu na Boże Narodzenie

21 grudnia 2022 r.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Iwoniczu-Zdroju to już tradycja. W tym roku spotkaliśmy się po raz XV w szerokim gronie szkół, przedszkoli i wystawców indywidualnych. Stoisko naszej szkoły prezentowało się wyjątkowo pięknie i bogato. Szeroki asortyment, różnorodność wyrobów artystycznych był gwarancją znalezienia wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów i ozdób. W świąteczną atmosferę wprowadził wszystkich wicedyrektor szkoły Pan Edward Jakieła, prezentując nasze stoisko i składając bożonarodzeniowe życzenia. Uczennice, Ala i Emilka podkreśliły nastrój Świąt wykonaniem pastorałki „Od serca do ucha”. Kiermasz był również okazją do wręczenia nagród w Gminnym Konkursie „Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna”, w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca i wyróżnienia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania i prezentacji stoiska Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej.

Życzymy Świąt białych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok 2023.

Galeria.