Warsztaty kulinarne w ZSGH Iwonicz – Zdrój👩🏼‍🍳

21.05.2026 r.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach kulinarnych zorganizowanych w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju. Było to niezwykle ciekawe i inspirujące wydarzenie, podczas którego młodzież mogła rozwijać swoje umiejętności kulinarne, poznawać nowe techniki przygotowywania potraw oraz pracować w profesjonalnych pracowniach gastronomicznych. Warsztaty przebiegały w bardzo miłej atmosferze, sprzyjającej nauce i zdobywaniu nowych doświadczeń. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, a przygotowane podczas warsztatów potrawy mieliśmy później przyjemność wspólnie konsumować i degustować. Była to doskonała okazja do integracji oraz docenienia efektów wspólnej pracy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w tych wyjątkowych warsztatach. Było to wartościowe, inspirujące i niezapomniane doświadczenie dla naszej młodzieży.

Edyta Przymusiak

fot.Joanna Kasińska