• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Warsztaty kulinarne w ZSGH Iwonicz-Zdrój

22 listopada 2023 r.

Dzisiaj odebraliśmy nagrodę, którą wywalczyliśmy w zeszłym roku szkolnym, w konkursie  „W poszukiwaniu smaku”, nagrodę niespotykaną, bo był to udział w warsztatach kulinarnych. Zajęcia były fantastyczne, pełne pozytywnej energii, nowych smaków i to smaków światowych. Młodzi Smakosze radzili sobie znakomicie podczas przygotowywania hiszpańskich pierogów „empanadas” oraz włoskiego ravioli ze szpinakiem.

Składamy podziękowania Dyrekcji oraz Nauczycielom, a w szczególności Pani Magdalenie Jacek, Pani Iwonie Sikorowicz oraz uczennicom szkoły gastronomicznej za tak serdeczne, pełne dobroci i życzliwości przyjęcie naszej grupy oraz za profesjonalne warsztaty kulinarne i prelekcję dotyczącą wyjazdów z programu Erasmus+.

Zobacz ten post na Facebooku https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=860547376075616&id=100063610836970&mibextid=WC7FNe

#projekt #erasmusplus #wposzukiwaniusmaku

E.Przymusiak, A.Sokół