• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Wizja przeszłości” – sukces Filipa

15 grudnia 2023 r.

15 grudnia br. w Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu na spot filmowy pt. „Wizja przeszłości” zorganizowana przez Fundację PFR. Prace oceniane były przez ekspertów kinematograficznych i reprezentantów Fundacji PFR. Kryterium oceny obejmowało oryginalność pomysłu, promocję polskiej kultury, poziom wykonania oraz wartość artystyczną. Każdy z uczestników podszedł do zadania w bardzo profesjonalny sposób, dlatego konkurencja była wymagająca. Uczestnicy mieli możliwość przenieść się w technologiczną podróż do przeszłości i poznać historię za pomocą narzędzi takich jak wirtualna rzeczywistość (VR) Celem tej edukacyjnej inicjatywy było zachęcenie młodzieży do wykorzystania języka filmowego do promocji polskiej kultury. Cieszymy się, że w tym zaszczytnym gronie finalistów znalazł się uczeń klasy 8a SP Lubatowa Filip Domaradzki, zajmując 3 miejsce w swej kategorii za filmik pt. „Dawne żniwa na polskiej wsi”. Gratulujemy.