• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wizyta Misjonarza w przedszkolu

10 marca 2024 r.

Agata Kucza

W dniu 7 marca 2024 r. nasze przedszkole odwiedził ks. Sebastian Kreczmański, który w swojej posłudze kapłańskiej miał okazje odwiedzić wiele krajów w których prowadził rekolekcje misyjne.Najstarsze grupy przedszkolne miały dziś okazję posłuchać i pooglądać w dużym skrócie jak wygląda życie dzieci w Kenii i Tanzanii. Zobaczyły jak wyglądają u nich szkoły, drogi oraz jakie zwierzęta spotykają na co dzień. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu wykazując się wiedza na temat Afryki i otaczającego świata. Dzieci miały okazję przymierzyć shukę czyli tradycyjny strój masajski, oraz nauczyć się piosenki w języku Suahili pt:” HakunaMungu kama wewe” co w tłumaczeniu oznacza- „Nie ma takiego jak Jezus”.

Zdjęcia w Galerii