Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

Eliza Pańko, 5 grudnia 2023 r.

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Z wielką radością gościliśmy w naszym przedszkolu Świętego Mikołaja. Oczekując upragnionego Gościa dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, uczyły się wierszyków na powitanie, tańczyły i śpiewały piosenki o Mikołaju. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Prezenty sprawiły wszystkim obdarowanym wiele radości, a Mikołaj obiecał, że odwiedzi nas za rok. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja, który udał się w dalszą drogę. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku.

Galeria zdjęć