• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wolontariusze SP Lubatowa kwestowali na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia

11 października 2022 r.

W niedzielę, 9 października, przed kościołem w Lubatowej, została prowadzona zbiórka pieniężna przez woluntariuszy naszej szkoły im. Jana Pawła II, na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Fundacja wspiera biedną ale zdolną młodzież w ich edukacji i rozwoju duchowym. „Dziś, w obliczu trudności finansowych wielu rodzin, przez składane ofiary mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie przywrócić nadzieję w sercach młodych ludzi na lepszą przyszłość i realizację ich edukacyjnych aspiracji dla dobra Kościoła i naszej Ojczyzny” – napisali polscy biskupi w liście do wiernych.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce ❤️ i finansowe wsparcie fundacji.

Ks. Paweł Pystka

Opiekun SKW Edyta Przymusiak