Wolontariusze SP Lubatowa kwestowali na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia

11 października 2022 r.

W niedzielę, 9 października, przed kościołem w Lubatowej, została prowadzona zbiórka pieniężna przez woluntariuszy naszej szkoły im. Jana Pawła II, na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Fundacja wspiera biedną ale zdolną młodzież w ich edukacji i rozwoju duchowym. „Dziś, w obliczu trudności finansowych wielu rodzin, przez składane ofiary mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie przywrócić nadzieję w sercach młodych ludzi na lepszą przyszłość i realizację ich edukacyjnych aspiracji dla dobra Kościoła i naszej Ojczyzny” – napisali polscy biskupi w liście do wiernych.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce ❤️ i finansowe wsparcie fundacji.

Ks. Paweł Pystka

Opiekun SKW Edyta Przymusiak