• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wolontariusze SP Lubatowa w „akcji” przed uroczystością Wszystkich Świętych

30 października 2022 r.

 1 listopada Kościół katolicki obchodzi uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy żyli przed nami, naszych bliskich, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych, porządkując groby, stawiając kwiaty oraz zapalając znicze.

Wolontariusze SP Lubatowa przy współpracy z p. Sołtys Marią Parylak, w sobotę tj. 29 października, porządkowali parking przy cmentarzu, ścieżkę pomiędzy stadionem, a cmentarzem oraz pas zieleni przy drodze asfaltowej prowadzącej do cmentarza. Wolontariusze zebrali ok. 12 pełnych worków odpadów (szkła, plastiku, papieru). Dziękuję p. Marii Parylak, pomysłodawcy akcji oraz moim dzielnym i pracowitym Wolontariuszom.

Opiekun SKW Edyta Przymusiak