• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

WRĘCZENIE DYPLOMÓW ZA UDZIAŁ W KONKURSIE „MOJA MAŁA OJCZYZNA – LUBATOWA” ORAZ PODSUMOWANIE UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE EDUKACYJNYM „WIERSZEM I RYSUNKIEM O MOJEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE”

10 maja 2021 r.

W dniu 07.05.2021r. odbyło się wręczenie dyplomów i upominków uczniom klasy 1 B za udział w klasowym konkursie „Moja mała ojczyzna – Lubatowa” zorganizowanym w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie”. Pan Dyrektor wręczył uczniom dyplomy gratulując pomysłowych prac przedstawiających piękno naszej miejscowości. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękne prace.

Projekt edukacyjny miał na celu wzbudzenie zainteresowania pięknem małej ojczyzny, rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie swojej okolicy oraz poznanie różnych zakątków Polski: miast, wsi i regionów poprzez wykonanie prac plastycznych i napisanie wierszy.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego albumu przedstawiającego podsumowanie działań uczestników z całej Polski biorących udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie”.

Galeria zdjęć z wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego albumu przedstawiającego podsumowanie działań uczestników z całej Polski biorących udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie”