Wspaniałe występy uczniów naszej szkoły i dzieci przedszkolnych w powiatowym konkursie „Artystyczne rozmaitości”

Agnieszka Sokół, 16 marca 2023 r.

Uczniowie naszej szkoły i dzieci z przedszkola w dniu 15 marca wraz z panią wicedyrektor Beatą Najbar, nauczycielami i rodzicami udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie, aby wziąć udział w powiatowym konkursie artystycznym połączonym z konferencją metodyczną pt. „Artystyczne rozmaitości”.

Atmosfera całego przedsięwzięcia była wspaniała, pełna życzliwości i ciepła. Wszyscy uczestnicy mogli zaprezentować dowolne, własne talenty z różnych dziedzin. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, bo każdy występ bez wyjątku był wspaniały i wyjątkowy w swoim rodzaju. Zgromadzeni mieli możliwość zobaczyć, posłuchać i podziwiać talenty aktorskie, taneczne, wokalne, muzyczne, oratorskie i inne młodych wykonawców z całego powiatu krośnieńskiego.

Naszą szkołę i przedszkole na tym szczególnie ważnym konkursie reprezentowali: Eliza Zając z kl. 3a, Bartosz Zając z kl. 2b oraz Zuzanna Litarowicz i Bartłomiej Stanisz z grupy przedszkolnej Biedronki. Wszyscy zajęli I miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz przepiękne nagrody.

Po części konkursowej dla rodziców i nauczycieli organizatorzy przygotowali i poprowadzili konferencję metodyczną, natomiast dla dzieci – warsztaty rękodzieła w trzech różnych kategoriach: szycie, majsterkowanie w drewnie oraz robótki ręczne z włóczki. Wydarzenie to było niezwykłym i ciekawym doświadczeniem, pełnym wrażeń i pozytywnych emocji zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Gratulujemy laureatom tak wspaniałego sukcesu.

Galeria zdjęć z konkursu.