• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wybory do samorządu

29 września 2023 r.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły przed wyborami do samorządu uczniowskiego odbyła się debata wyborcza. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie, którzy podejmą się zadania wyboru nowego samorządu uczniowskiego na kolejny rok szkolny. Wydarzenie poprowadziła obecna opiekunka szkolnego samorządu uczniowskiego pani Jolanta Zięba. Debata złożona była z dwóch części, czyli prezentacji programów wyborczych oraz dyskusji, w której królowały pytania o przyszłość i plany. Jeszcze raz przypominamy kandydatów: Jagoda Michalak 8a, Folcik Dominika 7a, Miś Magdalena 7b, Bień Emilia, 7b, Gabriel Klimkiewicz 7a, Dawid Węgrzynek 6a. Zapraszamy wszystkich do głosowania 25.09 w sali nr 11. Kandydatom życzymy powodzenia🙂