Wycieczka do Krempnej

19 maja 2022 r.

B. Albrycht, 18 maja 2022 r.

18 maja dzieci z dwóch grup: „Słoneczka” i „Śmieszki” uczestniczyły w wycieczce do Krempnej.
Podczas wycieczki dzieci zwiedziły Muzeum Magurskiego Parku Narodowego, gdzie obejrzały ekspozycję przyrodniczą ,,Cztery pory roku w Beskidzie Niskim”, która wzbudziła ich zachwyt. Spacerowały ścieżką przyrodniczą Magurskiego parku Narodowego obserwowały rośliny i zwierzęta, poszerzały w ten sposób słownictwo o znaczeniu przyrodniczym, nabyły właściwego stosunku do świata roślin, zwierząt oraz uwrażliwiły się na piękno otaczającej przyrody.
Wszystkie dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń. Wycieczka do Krempnej dała dzieciom wiele radości i poszerzyła ich wiedzę o świecie przyrody w regionie, w którym mieszkają.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.