• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wycieczka do Wrocławia

26 czerwca 2022 r.

Dni 14 i 15 czerwca 2022 r. uczniowie klas siódmych spędzili we Wrocławiu. Dwudniowa wycieczka do Wrocławia zorganizowana była w ramach programu „Poznaj Polskę”. Głównymi punktami programu zwiedzania były: stadion Tarczyński Arena, Centrum Historii Zajezdnia, Hala Stulecia, Wrocławskie ZOO, Afrykarium, Wodne Show przy Fontannie Multimedialnej, Rynek Główny z Ratuszem, Ostrów Tumski i Punkt Widokowy na 49 – tym piętrze w Sky Tower. Krajobrazy widziane zza okien wieży robią niesamowite wrażenie. Wszystkie zwiedzane, ciekawe miejsca zapadną nam na długo w pamięci.

Galeria zdjęć.