• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wycieczka klas 2 do Krempnej

16 czerwca 2022 r.

Treść: 15 czerwca 2022r. klasy 2 brały udział w wycieczce autokarowej do Krempnej. Uczniowie zwiedzili Muzeum Magurskiego Parku Narodowego, podziwiali eksponaty przyrodnicze, obejrzeli film o powstaniu tamtejszej okolicy oraz zostali „zabrani” na wycieczkę po czterech porach roku Beskidu Niskiego. Po zwiedzaniu zakupili pamiątki i wyruszyli na niezwykły spacer ścieżką przyrodniczą Magurskiego Parku Narodowego. Bacznym oczom przewodnika i uczniów nie umknął żaden mieszkaniec kolorowych łąk i lasów. Z dużym zaciekawieniem do końca wycieczki wysłuchano informacji o najciekawszych roślinach i zwierzętach zamieszkujących te piękne okolice. Czas wycieczki upłynął w bardzo miłej atmosferze i pięknie otaczających nas krajobrazów. Uczniowie utrwalili sobie zasady zachowania się w Parku Narodowym i dbania o przyrodę.

Galeria zdjęć z wycieczki.