Wycieczka klasy 7a do Krakowa

14 maja 2024 r.

13 maja, w poniedziałek, udaliśmy się do pięknego Krakowa. Od samego rana dopisywała nam słoneczna pogoda i dobry nastrój. Wizytę w Krakowie rozpoczęliśmy od niesamowitej lekcji historii, która miała miejsce w Fabryce Emalia Oskara Schindlera. Kolejnym punktem była wizyta w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI, gdzie poznaliśmy świat ludzi niewidomych. Następnie zwiedziliśmy krakowski rynek. Po dużej dawce wiedzy przyszedł czas na zabawę i relaks. W „House of attractions” skorzystaliśmy z 9 atrakcji: pokój świateł, labirynt luster, labirynt taśmowy, laserowy pokój, kino 7d, muzeum motyli, mieszkanie do góry nogami, 3d roller coaster, VR full immersion. Zabawa była świetna, wszystkie atrakcje godne polecenia. Po dwóch godzinach „totalnego szaleństwa” udaliśmy się do naszego busa i radośni oraz pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do naszych domów.

E.Przymusiak, E.Zając