Wycieczka przedszkolaków do Krempnej

17 czerwca 2021 r.

16 czerwca 2021 roku, J. Murdzek

W środę 6-latki z grupy „Poszukiwacze” i „Odkrywcy” wybrali się na wycieczkę autokarową do Krempnej. Po niemal godzinnej jeździe dotarliśmy do Ośrodka Edukacyjnego. Najpierw oglądaliśmy ekspozycję poświęconą przyrodzie Magurskiego Parku Narodowego oraz historii powstania krajobrazu Beskidu Niskiego w formie spektaklu multimedialnego. Po filmie zaczęliśmy oglądać zwierzęta i ptaki wyglądające jak żywe w swoim naturalnym środowisku m.in. sarny, jelenie, borsuki, dziki i wiele innych gatunków, mieliśmy też bliskie spotkanie z niedźwiedziem i zaglądaliśmy do gniazda orła. Po spotkaniu ze zwierzętami i po wzmocnieniu się smakołykami udaliśmy się na przejście ścieżką edukacyjną. Tworzyliśmy na łące kwiatowe obrazki, a w lesie chodziliśmy z zamkniętymi oczami trzymając się liny. Zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Galeria zdjęć.