• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wyjazd na narty

19 stycznia 2024 r.

Dnia 18.01.2024r odbył się szkolny wyjazd na okoliczny stok narciarski. Korzystając z uroków zimy wszyscy doskonalili swoje umiejętności w jeździe na nartach. Dla początkujących był instruktor  narciarski  i choć pierwsza godzina była trudna  dla nowicjuszy, to już kolejne były jak dla  „urodzonych w nartach”.  Dla każdego uczestnika Ośrodek Narciarski Kiczera ski – Puławy i program Nart Dzieciom zapewnił ciepłą herbatę i zapiekankę. Uczniowie wykorzystali wszystkie możliwości zjazdu, co było nie lada frajdą. Jak sami opowiadali – bardzo udany wyjazd. Wszyscy szczęśliwie z bakcylem na kolejne wyjazdy zimowe wrócili cali i zdrowi do szkoły.

Opiekę na narciarzami sprawował pan Jan Zając i  pani Anna Deryniowska.