Wyróżnienia dla przedszkolaków w konkursie gminnym

28 maja 2024 r.

Dzieci z naszego przedszkola w maju brały udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Wielki Polak”, którego organizatorem było Przedszkole Gminne im. Jana Pawła II w Iwoniczu-Zdroju. W miniony piątek 24 maja odbyło się wręczanie nagród i dyplomów dla dzieci, które zajęły zaszczytne miejsca, wyróżnienia oraz pozostałych uczestników konkursu . Wśród naszych przedszkolaków nie zabrakło wyróżnień. Otrzymali je: Julia Szajna – grupa „Sówki”, Nikodem Pernal i Zosia Zygmunt z grupy „Bystrzaków”.  Pozostałe dzieci: Julia Rygiel, Miłosz Patla, Mikołaj Patla,  Franciszek Zając, Mikołaj Pernal, Milena Chłap, Jakub Zając i Julia Klimkiewicz odebrały również z rąk Burmistrza Gminy Pana Grzegorza Nieradki oraz dyrektor przedszkola w Iwoniczu Zdroju Pani Krystyny Włodarczyk dyplomy uczestnictwa  i nagrody pocieszenia. Cieszymy się bardzo i serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wszystkim dzieciom oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów, zainteresowań, twórczych umiejętności oraz wyobraźni.

Jolanta Sokół

Galeria Zdjęć