Wyróżnienia dla przedszkolaków!

Jolanta Sokół, 19 maja 2023 r.

W miesiącu maju rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Matematyczne królestwo” organizowany w ramach programu Fundacji mBank „Rosnę z matematyką” przez Przedszkole Gminne w Iwoniczu. W konkursie tym Wiktoria Zima z grupy „ Sówki”( 5 lat) na podstawie wiersza D. Wawiłow „Trójkątna bajka” wykonała pomysłową pracę plastyczną, która wśród licznie nadesłanych prac z całej Polski została doceniona i wyróżniona. Natomiast w gminnym konkursie plastycznym „Jan Paweł II- Wielki Polak” organizowanym przez Przedszkole Gminne w Iwoniczu-Zdroju, nasze przedszkolaki: Michał Pernal z grupy „Biedronki” ( 6 lat) i Wiktoria Zima z grupy „Sówki” ( 5 lat) również zdobyły wyróżnienia. Niezmiernie cieszymy się, że prace plastyczne naszych przedszkolaków podobały się, zostały docenione, wyróżnione i nagrodzone. Zarówno Michał jak i Wiktoria włożyli sporo pracy, pomysłowości, dlatego serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Galeria zdjęć.