• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Występy naszych uczniów podczas jubileuszu „Złotych godów”

20 listopada 2023 r.

W sobotę, 18 listopada, w sali remizy OSP Lubatowa, miał miejsce jubileusz „Złotych godów”. Jest to wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50-ciu latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Te wspólne 50 lat to symbol wierności i miłości małżeńskiej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lubatowej uświetnili tak ważną uroczystość swoimi występami. Nasza szkolna grupa taneczna „Sunshine” wykonała dla gości dwa energiczne układy taneczne, a Julia Zygmunt zaśpiewała piękną wzruszającą piosenkę. Występy podobały się wszystkim i zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkościami.

 

D.Nycz, E.Przymusiak