Występy naszych uczniów podczas jubileuszu „Złotych godów”

20 listopada 2023 r.

W sobotę, 18 listopada, w sali remizy OSP Lubatowa, miał miejsce jubileusz „Złotych godów”. Jest to wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50-ciu latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Te wspólne 50 lat to symbol wierności i miłości małżeńskiej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lubatowej uświetnili tak ważną uroczystość swoimi występami. Nasza szkolna grupa taneczna „Sunshine” wykonała dla gości dwa energiczne układy taneczne, a Julia Zygmunt zaśpiewała piękną wzruszającą piosenkę. Występy podobały się wszystkim i zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkościami.

 

D.Nycz, E.Przymusiak