XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI – „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

27 maja 2022 r.

Miło nam ogłosić, iż Jagoda Michalak, uczennica klasy 6, została laureatką konkursu plastycznego, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Jagoda zdobyła wyróżnienie w tym konkursie w II kategorii wiekowej. Jest to ogromne osiągnięcie, ponieważ do Oddziału KRUS w Krośnie wpłynęło ponad 270 prac z 24 szkół powiatu, a wyróżnionych zostało 4 prace w tej kategorii.

Podniosła uroczystość, na której uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody i gratulacje miała miejsce w Zespole Szkół w Iwoniczu. Zgromadziła ona wielu zaproszonych gości oraz dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami. Przyjazny klimat wydarzenia podkreślały piękne i wspaniale wyeksponowane prace wszystkich uczestników konkursu. Na imprezę złożyły się: przemówienia, podsumowanie konkursu, pokaz pomocy przedmedycznej oraz występy artystyczne uczniów tutejszej szkoły. Finałem spotkania było wręczenie nagród. Niezwykle miłe przyjęcie zostało zakończone poczęstunkiem.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Organizatorom konkursu oraz Sponsorom. Słowa podziękowania kierujemy również do Pana Burmistrza Witolda Kocaja, który osobiście wręczył uczniom listy gratulacyjne oraz dodatkowe nagrody.

Oddział KRUS co roku docenia dyplomami oraz drobnymi upominkami wszystkich uczniów, którzy wykonali prace konkursowe. W tym roku oprócz Jagody w II kat. byli to uczniowie z klas 1-3 naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Tak trzymać!!!