• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

XXI Gminny Konkurs Tańca „TWIST”

B. Trygar, 20 lutego 2020 r.

W dniu 20 lutego w sali kina „Wczasowicz” w Iwoniczu –Zdroju odbył się XXI Gminny Konkurs Tańca „TWIST”. Naszą szkołę reprezentował zespół „Stokrotki” w składzie:- dziewczynki z kl. 3b: Oliwia Podlaszczak, Kamila Sroka, Kaja Turek, Maja Murdzek, Sabina Michalak dziewczynki z kl. 4a: Jagoda Michalak, Nikola Turek, Lena Zima. Nasz zespół zaprezentował układ taneczny do utworu P. Czajkowskiego „Walc kwiatów”. Występ przypadł do gustu zarówno publiczności, która nagrodziła go wielkimi brawami, jak również jurorom, którzy przyznali zespołowi wyróżnienie specjalne. Młodym artystkom składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria zdjęć z wydarzenia.