• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

XXIII Edycja Szlachetnej Paczki zakończona

30 grudnia 2023 r.

Szlachetna Paczka co roku łączy ludzi, którzy nie są obojętni na los drugiego człowieka i angażują się w pomoc materialną lokalnej społeczności w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Na terenie szkoły podstawowej i przedszkola została zorganizowana zbiórka potrzebnych artykułów: żywności, środków czystości i przyborów szkolnych dla rodzin biorących udział w projekcie „Szlachetna Paczka”. Społeczność naszej placówki po raz kolejny udowodniła, że potrafi dzielić się z innymi. Zebraliśmy bardzo dużą ilość produktów. Zgromadzone dary zostały przekazane koordynatorowi Szlachetnej Paczki, Pani Joannie Śmietana, która rozdysponowała produkty dla potrzebujących. Nasza szkoła otrzymała w dowód wdzięczności podziękowanie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które bezinteresownie i z potrzeby serca, włączyły się w akcję.

Koordynatorzy zbiórki: J. Jakubczyk, J. Murdzek, E. Przymusiak