• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

XXV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE BOŻE NARODZEN

9 stycznia 2024 r.

Z ogromną radością przekazujemy informację, iż uczennice naszej szkoły zostały docenione i  wyróżnione w XXV Konkursie Plastycznym „Moje Boże Narodzenie”. Finał tego konkursu odbył się 8 stycznia w Zespole Szkół w Iwoniczu, a towarzyszyła mu uroczysta atmosfera. Po części artystycznej w wykonaniu uczniów tamtejszej szkoły nadszedł czas podsumowania konkursu. Nagrody wręczali: Starosta Krośnieński Jan Pelczar, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Stanisław Kenar oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu – Iwona Pytel. Na konkurs wpłynęło 135 prac z eliminacji gminnych. Prace zostały wykonane pod kierunkiem pani Anny Deryniowskiej. Serdecznie gratulujemy Milenie i Lidii a także wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.