XXVI GMINNY KONKURS INSCENIZACJI WIERSZA

26 listopada 2019 r.

Dnia 26 listopada 2019r. odbył się XXVI Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza. Został on zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy przedstawili inscenizacje w stosownych do wieku kategoriach. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Z wielkim zapałem i zaangażowaniem dzieci i młodzież prezentowały swoje umiejętności recytatorsko-aktorskie. Nasi artyści pokazali bardzo wysoki poziom umiejętności przedstawiania utworów literackich za pomocą gestu, mimiki, ruchu. Rozwijali także aktywność twórczą w zakresie słowa mówionego. Jury, któremu przewodniczyła Pani Dorota Świstak – dyrektor GOK, wyłoniło laureatów z naszej szkoły.
Kategoria II ( kl. IV-VI) :

II miejsce: Zuzanna Starowiejska – inscenizacja „Ananas” – op. p. Dorota Gładysz

Kategoria III (kl. VII-VIII ):
II miejsce: Wiktoria Murdzek , Emilia Węgrzynek, Felicja Parylak, Julia Bogusz – inscenizacja „Dwie Gaduły” – op. p. Bogusław Polak
wyróżnienie: Julian Sokół ,Laura Zając- inscenizacja „Mały Książę” – op. p. Agata Jastrzębska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci nagrody książkowe. Reprezentantom szkoły dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z konkursu.