XXVIII Gminny Konkurs Piosenki

7 maja 2024 r.

W dniu 7 maja 2024 r. w Sali Widowiskowej „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju odbył się XXVIII Gminny Konkurs Piosenki. Spośród uczestników komisja artystyczna wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych: I Kategoria wiekowa: Antoni Zima – SP w Lubatowej, op. D. Nycz Jagoda Zając – SP w Lubatowej, op. J. Adamik Laura Mikulec – SP w Iwoniczu-Zdroju, op. U. Telesz, J. Szwast Sofia Chavdarov – Szkółka Muzyczna w Iwoniczu-Zdroju II Kategoria wiekowa: Kinga Jakieła – SP Lubatowa, op. J. Adamik Tymon Chavdarov – Szkółka Muzyczna w Iwoniczu-Zdroju III Kategoria wiekowa: Julia Zygmunt – SP Lubatowa, op. J. Adamik Ewa Kucharska – SP Iwonicz-Zdrój, op. J. Szwast IV Kategoria wiekowa: Alicja Mercik – ZS w Iwoniczu Natalia Zima – zam. w Lubatowej Gratulujemy wszystkim laureatom. Wręczenie naród będzie miało miejsce podczas Imienin Miasta, 19 maja 2024 r. Serdecznie zapraszamy.