• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Z kopyta kulig rwie!

16 lutego 2021 r.

Dzisiejszy zimowy i mroźny dzień uczniowie kl.2 a spędzili na wspaniałej zabawie na świeżym powietrzu. Dzięki pomocy Rodziców dla dzieci zorganizowano kulig. Podróż saniami w pięknej zimowej scenerii dostarczyła wszystkim niezapomnianych przeżyć. Po pełnej emocji przejażdżce przyszedł czas na rozgrzewkę -zabawy i bitwy na śnieżki.Nie zabrakło również pieczonej kiełbaski. To był dzień pełen niesamowitych wrażeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Przy tej okazji dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację kuligu oraz pomoc w opiece nad dziećmi, a Paniom z kuchni za pyszne pieczone kiełbaski.

Barbara Trygar

Galeria zdjęć