Za trud, za uśmiech, za serce….

14 października 2020 r.

Takimi słowami podziękowali uczniowie swoim nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ich całoroczną pracę.
Uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbyła się 13 października 2020r. na hali sportowej w naszej szkole. Wzięli w niej udział nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.
Ta wyjątkowa chwila była pretekstem do przeprowadzenia konkursu inspirowanego programem Ciao Darwin. Młodzież rywalizowała z belframi o tytuł zwycięzcy w następujących dyscyplinach: walka na rymy, taniec, recytacja wierszy o szkole. Po zaciętych zmaganiach, niewielką przewagą punktów, wygrali nauczyciele. Nagrodą okazał się dzień wolny od zajęć dydaktycznych.
Za oprawę artystyczną tego szczególnego dnia odpowiedzialni byli uczniowie klasy 6b oraz 6c wraz z wychowawcami. Muzykę przygotował Pan Jerzy Adamik, dekoracje Pani Anna Deryniowska, za co serdecznie DZIĘKUJEMY.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.