Zabawa andrzejkowa przedszkolaków

3 grudnia 2021 r.

R. Dymczak, 30 listopada 2021 roku

W tym roku szkolnym zabawa andrzejkowa dla przedszkolaków odbyła się w sali widowiskowej. W poniedziałek bawiły się dzieci młodsze, a we wtorek dzieci ze starszych grup wiekowych. Przedszkolaki poprzez uczestnictwo w zabawie poznały tradycje i zwyczaje andrzejkowe. Przeżywały radość z zabawy z koleżankami i kolegami z innych grup (integracja dzieci). Dzieci były przebrane za różne postacie, np. strażaka, policjanta, księżniczkę, motylka, kotka, biedronkę.
Serdeczne podziękowania składamy pani Kasi Zając oraz uczniom klasy 8 „a” – Natalii Z., Wioletcie B., Emilii M., Julicie D. , Bartłomiejowi N., Wiktorowi S. za pomoc i wielkie zaangażowanie w uatrakcyjnienie zabawy tanecznej, Radzie Rodziców za zakup czekolad, a Rodzicom za przygotowanie poczęstunku – przepysznych owocowych galaretek.

Zapraszamy do galerii zdjęć.