• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Zabawa andrzejkowa w przedszkolu połączona ze spotkaniem z magikiem

29 listopada 2019 r.

Dnia 29.11.2019 r. dzieci w swoich grupach wraz z paniami uczestniczyły w zabawie andrzejkowej. Z wielkim zaangażowaniem brały udział w różnych konkursach, grach i wróżbach andrzejkowych prowadzonych przez panie wychowawczynie. Dzieci poznały także tradycje i zwyczaje andrzejkowe. Po zakończonych tańcach w rytmie muzyki dziecięcej przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych czekały na spotkanie z panem magikiem. Magik zaprosił dzieci do świata czarów i magii poprzez wspólne wypowiadanie magicznych zaklęć. Odważni ochotnicy pomagali mistrzowi magii w pokazie i czarowaniu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia, pełnego wspaniałej zabawy i niesamowitych wrażeń.