ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH W SZKOLE I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

11 marca 2020 r.

W związku z podjęciem przez Ministra Edukacji Narodowej decyzji w sprawie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, informujemy, że zarówno nasza szkoła, jak i oddziały przedszkolne będą nieczynne od najbliższego poniedziałku, tj. od dnia 16 marca 2020 roku  do dnia 25 marca 2020 roku. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W dniach 12 – 13 marca 2020 roku (tj. czwartek i piątek), nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole i oddziałach przedszkolnych. Odbędą się jedynie działania opiekuńcze dla tych dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki w domu.

Apelujemy o to, aby w miarę możliwości, w w/w terminie, wszystkie dzieci i młodzież pozostawały w domu.
Rekomendujemy unikanie organizowania w najbliższym czasie (do odwołania) grupowych spotkań, wyjść, wyjazdów, wycieczek, itp.

Należy pamiętać, że w tym okresie
rodzice w pełni odpowiadają
za bezpieczeństwo swoich dzieci.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Informacje będą również przekazywane rodzicom – w miarę możliwości – poprzez dziennik elektroniczny.

Prosimy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych.