• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Zbiórka karmy, akcesoriów dla zwierząt

4 stycznia 2022 r.

I. Kasprzycka-Biedroń, 27 grudnia 2021 roku

„Naszym podstawowym obowiązkiem w stosunku do naszych młodszych braci jest niekrzywdzenie ich, jednak poprzestanie na tym to nie wszystko. Mamy ważniejszą misję – służyć im pomocą, kiedykolwiek będą jej potrzebować.” Św. Franciszek z Asyżu

W naszym Przedszkolu w miesiącu grudniu zorganizowano zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w schronisku. W tej inicjatywie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne. Celem zbiórki było zebranie jak największej ilości najpotrzebniejszych rzeczy takich jak karma sucha, mokra zarówno dla kotów i psów, koce, legowiska, zabawki, żwirek. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Wielkie podziękowania składamy kochanym przedszkolakom, a także rodzicom przedszkolaków, którzy wykazali się szlachetną postawą, dali przykład swoim pociechom, że należy być wrażliwym na krzywdę zwierząt. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie zwierząt miseczką jedzenia, ciepłym kocykiem oraz zabawkami. Szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc. Karmę dla psów i kotów przekazano do OTOZ Animals Krosno.

Link do strony z podziękowaniami: https://www.facebook.com/KociarniaKrosno/photos/a.2556788497676480/4898703883484918/

Galeria zdjęć.