Zbiórka karmy dla zwierząt w Przedszkolu

23 grudnia 2020 r.

I. Kasprzycka-Biedroń, 22 grudnia 2020 roku

W naszym Przedszkolu, w terminie 01 – 15.12.2020 roku, zorganizowano zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w schronisku. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Do krośnieńskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli. Chcieliśmy, by dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych, aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Wielkie podziękowania składamy naszym kochanym przedszkolakom, a także rodzicom przedszkolaków, którzy wykazali się szlachetną postawą, dali przykład swoim pociechom, że należy być wrażliwym na krzywdę zwierząt. Karmę dla psów i kotów przekazano do OTOZ Animals Krosno.

Link do strony z podziękowaniami: https://www.facebook.com/KociarniaKrosno/photos/a.2556788497676480/3759266774095307/

Zapraszamy do galerii zdjęć.