• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Złoty medal naszych dziewczyn w Finale Wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych!!!

18 października 2021 r.

Po raz pierwszy w historii drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej została Mistrzem Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach, które odbyły się w Kolbuszowej (18.10.2021) po złote medale Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik: 2007-08) sięgnęła sztafeta w składzie: Zuzanna Zając, Sandra Turek, Oliwia Turek, Amelia Jakieła, Oliwia Patlewicz i Magdalena Szczurek (rezerwowa: Milena Niziołek). Nowo kreowane Mistrzynie Województwa zapewniły sobie udział w finale ogólnopolskim.

W rywalizacji  Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsze) dziewczyny z SP Lubatowa ukończyły rywalizację na 15 miejscu.

Zdjęcia z zawodów