Życzenia z Kamerunu

J S, 8 grudnia 2014 r.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia do szkoły dotarł list od siostry Eligii Opiłowskiej wraz z życzeniami od Sambe: Brondona, którego wspieramy materialnie przekazując środki finansowe na opłacenie jego nauki w szkole i wyżywienie

Siostra Goretti Bober ze Zgromadzenia Sióstr Świętego Michała Archanioła, które prowadzą Oratorium w Nguelemendouka w Kamerunie, relacjonuje nam słowem i obrazem ciekawostki z prowadzonej szkoły (446 dzieci) i przedszkola (200 dzieci). W miesiącu grudniu przesłaliśmy kwotę 720 złotych, która zapewni edukację Brondona oraz wesprze inne dzieci. Każdy kto chciałby pomóc misjom w Kamerunie może również indywidualnie przyłączyć się do akcji Adopcja Serca i zaopiekować się dzieckiem opłacając jego pobyt w szkole. Całoroczny koszt nauczania razem z potrzebnymi książkami, zeszytami, przyborami szkolnymi itp. wynosi równowartość 50 Euro. Więcej szczegółów o Adopcji Serca znajduje się na stronie www.michalitki.nazwa.pl