Justyna Zając , 20 grudnia 2021 r.

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole w Lubatowej, przystąpiło do akcji charytatywnej #ChallangekolędadlaIgnasia. Zostaliśmy wytypowani przez szkołę podstawową we Wietrznie. Wspólnie z Panią Wicedyrektor Beatą Najbar, pracownikami przedszkola oraz przedszkolakami, zaśpiewaliśmy pastorałkę, pt. „Blask nad Judeą”.

Ignaś urodził się 01.08.2020 z Asocjacją, czyli bardzo rzadką chorobą genetyczną o nieznanej przyczynie. Potrzebne są 3 operacje, dzięki którym zostanie przywrócona sprawność rączek Ignasia. Pierwsza z nich musi odbyć się już w lutym. Operacje wymagają ogromnej potrzeby finansowej, ponieważ nie są refundowane przez NFZ.

Życzymy Ignasiowi dużo siły i walki z chorobą, a nad nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, Dużo Zdrowia, Miłości, uśmiechu i błogosławieństwa Bożego.