W poszukiwaniu Świętego Mikołaja – wycieczka klasy 7a do Rzeszowa

10 grudnia 2023 r.

6 grudnia uczniowie klasy 7a wraz z opiekunami p. Edytą Przymusiak i p. Agnieszką Sokół udali się do Rzeszowa, by tam spotkać Świętego Mikołaja. Wizyta w Rzeszowie rozpoczęła się od zwiedzania oraz udziału w warsztatach w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz. Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz to ośrodek popularyzujący naukę o wyjątkowej w skali kraju ofercie programowej powiązanej z inteligentnymi specjalizacjami województwa, w tym z: lotnictwem, kosmonautyką, informatyką i telekomunikacją oraz szeroko rozumianą jakością życia. Następnie udaliśmy się na obiad, a po nim na laserowy paintball. Laserowa Twierdza to świetne miejsce, gdzie połączenie rywalizacji, adrenaliny i zabawy tworzy niezapomnianą mieszankę. Pod koniec naszej wycieczki znaleźliśmy nareszcie Świętego Mikołaja….. Radośni i pełni nowych wrażeń wróciliśmy szczęśliwie do domu.

E.Przymusiak A.Sokół