Kocham mamę, kocham tatę! – II grupa 6 latków „Tropiciele”

Karolina Sroka, 28 maja 2020 r.

Dzień mamy i taty to uroczystości od zawsze celebrowane w przedszkolach i szkołach. Nauczyciele wraz z uczniami i przedszkolakami bardzo chętnie organizują przedstawienia artystyczne, podczas których dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki dla najbliższych. Przyjęciom na cześć rodziców zawsze towarzyszy wiele atrakcji, jednym z nich jest wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków dla rodziców.
W wyniku zaistniałej sytuacji, w tym roku wspólne świętowanie nie jest możliwe. Jednak to, że dzieci nie spędzają czasu w szkołach i przedszkolach nie przeszkadza we wspólnym obchodzeniu tych wyjątkowych dni i wykonaniu upominków dla rodziców. Dzięki współpracy z rodzicami udało nam się stworzyć filmik ze zdjęciami dzieci, który okazał się dla nich świetnym prezentem. Ponadto przedszkolaki wykonały przepiękne portrety najważniejszych członków swojej rodziny, które następnie wręczyły swoim rodzicom. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Wszystkim rodzicom życzymy Wszystkiego Dobrego z okazji Waszego Święta!