Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza na półkolonie w Iwoniczu-Zdroju i na turnusy rehabilitacyjne

14 maja 2022 r.

1. Półkolonie w Iwonicz-Zdroju
Dla dzieci (7-12 lat) pozostających w miejscu zamieszkania podczas wakacji Towarzystwo Przyjaciół Dzieci proponuje dwa turnusy półkolonii. Półkolonie odbędą się w Iwoniczu-Zdroju w pomieszczeniach amfiteatru.
Terminy: 4 lipca – 15 lipca 2022 r. oraz 18 lipca – 29 lipca 2022 r.

W cenie 550 zł/dziecko:
– wyżywienie (obiad dwudaniowy i napój),
– ubezpieczenie NNW,
– opiekę kadry pedagogicznej (kierownik turnusu i 1  wychowawca dla grupy do 15 uczestników) w godzinach od 7 do 16,
– bogaty program rekreacyjny (szczegóły na plakacie).

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI BONU TURYSTYCZNEGO

2. Turnusy rehabilitacyjne TPD KROSNO w Krynicy Morskiej i Dźwirzynie
TPD Krosno ma też w swojej ofercie turnusu rehabilitacyjne-usprawniające dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych z opiekunem indywidualnym (szczegóły na plakatach)
– Turnus w Krynicy Morskiej – termin: 1 – 16 lipca 2022 r.,
Cena 2 890 zł/uczestnik obejmuje: wyżywienie w stołówce ośrodka, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem, przejazd autokarem do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem, ubezpieczenie NNW, składka na TFG i TFP, opiekę wykwalifikowanej kadry, ciekawy program usprawniająco-wypoczynkowy.
– Turnus w Dźwirzynie – termin: 5 sierpnia – 20 sierpnia 2022 r.,
Cena 2 990 zł/uczestnika (pobyt małych dzieci będzie rozpatrywany indywidualnie z zastosowaniem upustu) obejmuje: wyżywienie w stołówce ośrodka, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem, przejazd autokarem do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem, ubezpieczenie NNW, składka na TFG i TFP, opiekę wykwalifikowanej kadry, całodobową opiekę pielęgniarską, badanie lekarskie (doraźną opiekę lekarską), zabiegi rehabilitacyjne (20 na osobę), ciekawy program wypoczynkowy.

Zapisy oraz szczegóły – Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, 38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41, tel.: 13 43 262 95, 600 385 593, e-mail: tpdkrosno@op.pl
www.tpdkrosno.pl