Finał Wojewódzki w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych

19 kwietnia 2024 r.

Jak co roku w Kolbuszowej (17.04.2024) odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych. Po przebrnięciu eliminacji powiatowych i rejonowych dwie drużyny z naszej szkoły wystąpiły w mistrzostwach województwa. Ekipa chłopców klas IV i młodsi została sklasyfikowana na 7 miejscu. Na 12 pozycji ukończyli zawody chłopcy z klas V-VI. Indywidualnie w rocznikach 2009-10 wystąpili: Filip Domaradzki, który zajął bardzo dobre 5 miejsce i Jagoda Michalak, która ukończyła zawody na 11 pozycji.
Drużyna chłopców IV i młodsi – 7 miejsce (Szymon Niemczyk, Wiktor Zima, Miłosz Kasprzycki, Wojciech Michalak, Jakub Jakieła, Antoni Jakubczyk).
Drużyna chłopców V-VI – 12 miejsce (Kacper Turek, Juliusz Michalak, Jan Jakubczyk, Lucjan Klimkiewicz, Kacper Ogiela, Julian Jakieła).