• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Logopedyczny Konkurs pt.: „Logopedia w trójwymiarze” zakończony!

14 grudnia 2020 r.

W Konkursie wzięli udział objęci terapią logopedyczną uczniowie klas 3-6. Zadaniem uczniów było wykonanie przestrzennych prac odwołujących się do tematyki wierszy i łamańców językowych. „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie”, „Poczciwy poczmistrz z Tczewa”, „Dżdżownica drży, gdy deszczyk dżdży” –  tak trudne teksty mogą być wyzwaniem dla niejednego dorosłego! Uczniowie Naszej Szkoły udowodnili, że są nie tylko sprawni językowo i artykulacyjnie lecz także kreatywni, pomysłowi i twórczy.

Ogłoszenie wyników Konkursu już niebawem!

Dokonania dzieci można podziwiać odwiedzając galerię.