• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Międzygminny Konkurs Kolęd w Dukli

29 stycznia 2022 r.

W dniu 28 stycznia 2022 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w VIII Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Dukli. Dziewczyny zaśpiewały piękne pastorałki, ich wykonania były bardzo dobrze przyjęte przez oceniających występy jurorów. Julia Zygmunt uzyskała 2 miejsce w kategorii I, Natalia Zając otrzymała wyróżnienie w II kategorii, a absolwentka naszej szkoły Milena Zając osiągnęła najwyższe miejsce podium w kategorii III.

Uczennice zostały przygotowane przez Panią Ewę Staroń

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z konkursu