• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Rejonowe drużynowe biegi przełajowe

M. Zając, 4 kwietnia 2019 r.

3-go kwietnia na obiektach MOSiR w Krośnie odbyły się kolejne zawody w drużynowych biegach przełajowych szkół podstawowych.

W rywalizacji dziewcząt rocznik 2008 i młodsze zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej zanotowała uczennica naszej szkoły Amelia Jakieła. Cała drużyna sklasyfikowana została na drugim miejscu co dało awans na finałowe zawody w Przemyślu. Chłopcy w tej kategorii zajęli również bardzo dobre trzecie miejsce. W rywalizacji starszych dziewcząt (2007-2006) nasze biegaczki również zajęły drugie miejsce, premiowane awansem do finału wojewódzkiego, a chłopcy skończyli zawody na miejscu czwartym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!