Szkolny Konkurs Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II

Organizatorzy: Justyna Litwin, Agnieszka Sokół, 15 maja 2023 r.

10 maja odbył się szkolny etap Konkursu Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II, w którym wzięli udział uczniowie klas II, III i IV. Łącznie do konkursu przystąpiło 50 uczniów. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z historią życia i powołania Wielkiego Polaka –  św. Jana Pawła II. Uczniowie pracowali w parach i mieli za zadanie odpowiedzieć prawidłowo na pytania konkursowe. Powołane przez organizatora jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Milena Przymusiak i Kaja Klimkiewicz z kl. 3a

II miejsce: Alicja Klimkiewicz i Emilia Klimkiewicz z kl. 3a

III miejsce: Amelia Gorczyca i Wiktoria Gorczyca z kl. 4b

Wyróżnienia:

* Szymon Niemczyk i Oliwier Zima – kl. 2a,

* Oliwia Czech i Julita Pernal – kl. 3a,

* Nadia Pernal i Emilia Kania – kl. 2a,

* Ewa Górecka i Julia Starowiejska – kl. 3a,

*  Weronika Sokół i Zuzanna Zima – kl. 4a,

* Jakub Cyran i Leon Jakieła – kl. 3b,

* Jan Józef Pernal i Jan Mateusz Pernal – kl. 3a,

* Filip Ryglewicz i Bartosz Kandefer – kl. 3a.

Milena i Kaja zajmując I miejsce zakwalifikowały się do etapu gminnego, gdzie będą reprezentować naszą szkołę już w najbliższy czwartek.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które ufundowała Rada Rodziców.

Po rozdaniu nagród wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie przy Kąciku Papieskim.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród. Uczniom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i solidne przygotowanie, gdyż poziom konkursu był bardzo wysoki, natomiast laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia z wydarzenia.