Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza

10 kwietnia 2024 r.

Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza

10 kwietnia 2024 roku odbył się XXVIII Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza w Iwoniczu- Zdroju. Konkurs od wielu lat cieszy się popularnością wśród dzieci i młodzieży. Scena w Sali Widowiskowej „Wczasowicz” przed środowe popołudnie należała do młodych aktorów. Inscenizacja wierszy w ich wykonaniu zrobiła ogromne wrażenie na komisji konkursowej. Uczniowie naszej szkoły wystąpili w dwóch kategoriach: klasy I -III i klasy VII – VIII. Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wyjątkowo pięknie, należą im się brawa i gratulacje.

Wyniki konkursu:
I miejsce –  Gabriela Sokół, Emilia Pernal, Antoni Zima z klasy 1a za wiersz „Wyszedł kogut na podwórze”;
III miejsce – Maja Ryglewicz z klasy 1a za wiersz „Rysujemy misia”;
Wyróżnienie – Aniela Wałaszek z klasy 3b za wiersz „Dżońcio”.