NASI BIATHLONIŚCI MISTRZAMI POLSKI!

18 marca 2024 r.

Ogromny sukces naszych młodych biathlonistów w Dusznikach-Zdroju. Tytuł Mistrzów Polski w biegu sztafetowym zdobyli Miłosz Kasprzycki i Jan Jakubczyk, którzy wraz ze swoim klubowym kolegą Filipem Szczurkiem byli bezkonkurencyjni w kategorii młodzików młodszych. O sporym pechu może mówić druga drużyna w składzie: Kacper Ogiela, Kacper Turek i Maksymilian Wanat, która ukończyła rywalizację tuż za podium. Trzeci zespół w składzie: Kacper Domaradzki, Julian Jakieła, Kacper Cichoń uplasował się na 7 pozycji. 10 miejsce zajęła sztafeta młodziczek młodszych w składzie: Karolina Wanat, Zofia Niemczyk, Weronika Pernal. W rywalizacji indywidualnej najbliżej podium byli: Maksymilian Wanat – 5 miejsce bieg sprinterski i Kacper Turek – 6 miejsce bieg indywidualny.