Szkolny Dzień Profilaktyki

17 kwietnia 2024 r.

Szkolny Dzień Profilaktyki W dniu 16.04.2024r. w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki skierowany do uczniów klas IV-VIII, podczas którego uczniowie klas IV i VII za pośrednictwem przygotowanych prezentacji multimedialnych oraz skeczy profilaktycznych przekonywali do zasad zdrowego stylu życia, wolnego od wszelkich używek, do porzucenia agresji i przemocy. Spotkanie nawiązywało do obchodzonego dnia 15.04. Światowego Dnia Trzeźwości. Życzymy wszystkim uczniom, by spotkanie profilaktyczne stało się inspiracją do podejmowania rozmów o życiu w grupie rówieśniczej, w domach, w szkole oraz  do kierowania się w swoich wyborach asertywnością, by z podniesioną głową  mówić  „Nie” przemocy, agresji, używkom oraz  złym nawykom.

Zespół PPP