• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

WIOSENNE BIEGI NARCIARSKIE PODKARPACKIEJ LIGI

23 lutego 2024 r.

Pomimo wiosennej aury nasi biegacze narciarscy po raz czwarty rywalizowali w tym roku w zawodach Podkarpackiej Ligi. Zawody odbyły się w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej (22.02.2024). W zawodach brała udział liczna reprezentacja SP Lubatowa. Nasi narciarze wywalczyli 8 miejsc na podium w swoich kategoriach wiekowych. Bezkonkurencyjni okazali się: Szymon Niemczyk i Jagoda Michalak. Drugie miejsca zdobyli: Oliwia Cichoń, Kamila Jakubczyk, Miłosz Kasprzycki i Maksymilian Wanat. Na najniższym stopniu podium stanęli: Kacper Turek i Filip Domaradzki.