Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
    jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

5 medali naszych biegaczy narciarskich w Mistrzostwach Województwa

17 lutego 2020 r.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi uczniowie podczas Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich, które rozegrano w sobotę 15 lutego 2020 roku w Ustianowej k/Ustrzyk Dolnych. Rewelacyjnie pobiegły nasze dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci klas VI i młodszych, które drużynowo zdobyły złoty medal, a biegły w składzie: Zuzanna Zając, Sandra Turek, Oliwia Patlewicz, Amelia Jakieła i Jagoda Michalak. Indywidualnie złoty medal wywalczyła Zuzanna Zając, a srebrny Sandra Turek, na 5 miejscu sklasyfikowana została Oliwia Patlewicz. Chłopcy w tej samej grupie wiekowej zajęli 4 miejsce zespołowo, a wystąpili w składzie: Piotr Turek, Franciszek Michalak, Bartłomiej Niziołek, Kacper Zając i Filip Deryniowski. Indywidualnie najlepiej wystąpił Piotr Turek, który zajął 4 miejsce. Dwa medale drużynowo wywalczyli nasi zawodnicy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej klas VII-VIII. Dziewczyny w składzie: Martyna Patlewicz, Nikola Kłódkowska, Roksana Turek i Anita Stanisz zdobyły „srebro”. Indywidualnie bardzo dobre 5 miejsce zajęła Martyna Patlewicz. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa naszych chłopców: Maksymilian Turek, Dawid Łoś, Karol Jakieła i Dominik Jakieła.